AKCE NA BŘEZEN 2024

12. 3. 2024

ZMĚNA TERMÍNU POHÁDKA “ O KŮZLÁTKÁCH“  A  OTVÍRÁNÍ ZAHRADY – VÍTÁNÍ JARA  z  19.3. na 22.3. 2024  V DOPOLEDNÍCH HODINÁCH. Hrají učitelky z MŠ – proškolení dětí v oblasti první pomoci

18.3. 2024 v 15.00 H. – INFORMAČNÍ SCHŮZKA S UČITELKOU ZE ZŠ  – INFORMACE K ZÁPISU DO ŠKOLY.

20.3. 2024 V DOPOLEDNÍCH HODINÁCH JDOU POUZE PŘEDŠKOLÁCI NAVŠTÍVIT DĚTI DO ŠKOLY Z PRVNÍCH TŘÍD.

Vážení rodiče, termíny některých akcí ještě nevíme. Prosíme, sledujte nástěnky v jednotlivých dětských šatnách v MŠ.

Veškeré informace dáme včas na vědomí. Fotodokumentaci k akcím najdete na našich webových stránkách www.mscv.cz

Významní sponzoři

• NADACE ČEZ