Červen 2022

30. 5. 2022

Třída U ZVONEČKU – 3. TŘÍDA

• 1. 6. 2022 – v tento den zaplatit učitelce – 70,– – sebou batůžek / pití, malou mlsku, pláštěnku/ – Dětský den – výlet do lesoparku – jízda mašinkou Amálkou – informace na nástěnce v MŠ
  • 7. 6. 2022 – Fotbalový turnaj – hřiště ZŠ Písečná – informace na nástěnce 3. třídy – v dopoleních hodinách
  • 8.6. 2022 – Pohádka v MŠ – O PERNÍKOVÉ CHALOUPCE – hrají učitelky z MŠ, společně s dětmi
  • 9. 6. 2022 – ROZLOUČENÍ SE ŠKOLNÍM ROKEM A S PŘEDŠKOOLÁKY – od 15,00 školní zahrada
  • 15. 6. 2022 – dopolední tvoření s rodiči / ten kdo může /– ŽIVOT V LESE- OD 8,30 školní zahrada –vyrobte si doma co patří do lesa – př. zvíře, sovu na strom, postavu myslivce, budku, krmelec vše z přírodnin. Ráno přinesete tento výrobek. Ten kdo přijde na dopolední tvoření, pomůže dětem s těmito výrobky vyzdobit okolí budovy u MŠ a postaví si s dětmi přírodní domečky u stromů. Bližší informace na nástěnkách!!

Třída U PAMPELIŠKY – 2. TŘÍDA

• 1. 6. 2022 – v tento den zaplatit učitelce – 70,- Dětský den – sebou batůžek / pití, malou mlsku, pláštěnku/ výlet do lesoparku – jízda mašinkou Amálkou – informace na nástěnce v MŠ
  • 8. 6. 2022 – Pohádka v MŠ – O PERNÍKOVÉ CHALOUPCE – hrají učitelky z MŠ, společně s dětmi
  • 15. 6. 2022 – dopolední tvoření s rodiči / ten kdo může /– ŽIVOT V LESE- OD 8,30 školní zahrada – vyrobte si doma co patří do lesa – př. zvíře, budku, sovu na strom, postavu myslivce,  krmelec vše z přírodnin. Ráno přinesete tento výrobek. Ten kdo přijde na dopolední tvoření, pomůže  dětem s těmito výrobky vyzdobit okolí budovy u MŠ a postaví si s dětmi přírodní domečky u stromů. Bližší informace na nástěnkách!!

Třída U POMNĚNKY – 1. TŘÍDA

• 15. 6. 2022 – dopolední tvoření s rodiči / ten kdo může /– ŽIVOT V LESE- OD 8,30 školní zahrada –  vyrobte si doma co patří do lesa – př. zvíře, budku, sovu na strom, postavu myslivce, krmelec vše z přírodnin. Ráno přinesete tento výrobek. Ten kdo přijde na dopolední tvoření, pomůže  dětem s těmito výrobky vyzdobit okolí budovy u MŠ a postaví si s dětmi přírodní domečky u stromů. Bližší informace na nástěnkách!!

• SEZNAMOVÁNÍ DĚTÍ S ANGLICKÝM JAZYKEM – v průběhu dne – učitelky
  • SBĚR PAPÍRU