Fotostřípky z naší kuchyně

Čertovské dobroty a Mikulášská nadílka dne 5.12.2023

6. 12. 2023

Ranní přesnídávka: čertovo kopýtko (lámankový chléb, celerová pomazánka, zeleninka, ovoce) Polévka: ohnivá voda z kotle (hovězí vývar s bulgurem) Oběd: čertovský guláš s broky (hovězí znojemský guláš s rýží) Svačina: čertovský mls (veka, pomazánka ze žervé, zelenina)

Více informací

Mezinárodní den dětí ve školce PÍSNIČKA

15. 6. 2023

Dne 15.6.2023 v dopoledních hodinách proběhla na školní zahradě oslava Mezinárodního dne dětí. Paní kuchařky připravily pro děti OVOCNÉ MOTÝLKOVÉ pohoštění, k obědu si děti pochutnaly na zeleninové polévce s kuskusem a hovězím na česneku s bramborovým knedlíkem a špenátem. Na závěr všechny děti dostaly balíčky se sladkým překvapením.  

Více informací

Karneval v součásti PÍSNIČKA

22. 2. 2023

Dne 22.2.2023 dopoledne jsme pořádali karneval ve školce PÍSNIČKA. Paní kuchařky nám na tuto akci přichystaly překvapení: veselé a nápadité ovocné mísy ve tvaru sovy  – vždyť od pradávna jsou sovy symbolem moudrosti a vzdělávání. Paní kuchařkám tímto moc děkujeme!

Více informací

Významní sponzoři

  • NADACE ČEZ
  • NPI
  • IT Innovation
  • Actherm
  • DM
  • ČEZ Teplárenská
  • ENCZ
  • SČVK
  • Globus
Zavřít

Používáním webových stránek Mateřská škola Písnička, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat